O nás

Něco málo o naši firmě…

Historie

Firma byla založena otcem v roce 1991 jako Tesařstvípokrývačství, Petr Šanda.

V počátku se věnoval výhradně tesařským a pokrývačským pracím. Společně s otcem práce prováděl jeho bratr a dlouholetý kamarád. Postupem času poptávka po jejich službách byla tak veliká, že se rozhodl firmu rozšířit o další partu ve složení tesař, pokrývač a klempíř… V roce 2011 jsem se k firmě přidal já Petr Šanda ml. a začal jsem sbírat potřebné zkušenosti.

V roce 2013 se firma z fyzické osoby převedla na právnickou osobu a vznikla firma Střechy Šanda a syn s.r.o.. Firma kromě již nabízeným službám tesařství, pokrývačství a klempířství začala nabízet službu (prodej stavebního materiálu). V roce 2014 Své služby opět rozšířila a to o prodej a montáž plastových oken společnosti DEK.

Z důvodu rozšíření služeb a podepsaným partnerstvím se značkou oken Otherm, jsme se v roce 2019 rozhodli změnit název na Šanda a syn s.r.o.

Součastnost

Šanda a syn s.r.o. – jsme rodinná firma zakladající si na preciznosti, spolehlivosti a spokojenosti zákazníků.

V čele společnosti stojí Petr Šanda (jednatel) a Petr Šanda ml. (obchodní ředitel)

V současné době se firma věnuje střechám – (tesařství, pokrývačství, klempířství) oknům/dveřím a prodeji stavebního materiálu.

Nyní nás můžete vídat jako: Střechy Šanda a syn, Okna Šanda a syn, Stavebniny Šanda a syn

Máme sestavený tým odborníků pro každé odvětví, abychom zajistili vaši maximální spokojenost.

V Roce 2019, jsme se stali partnerem společnosti Window Holding a.s. pro kterou zastupujeme značku Otherm a TWW (Top Wood Windows). Díky tomuto partnerství nabízíme zákazníkům kromě kvalitních střech, také kvalitní česká okna za rozumnou cenu.

V tom samém roce jsme také otevřeli kancelář a vzorkovou prodejnu na adrese Mariánská 211, 470 01 Česká Lípa, kde nás můžete navštívit.

V blízké době se můžete těšit na nové projekty, které naši společnost posunou zase o kus dál.

Naše úspěchy

Vítěz v soutěži:
TONDACH Pálena střecha 2014 – Pokrývači SOBĚ

Vítěz v soutěži:
TONDACH Pálena střecha 2014